TLENOTERAPIA=LEGALNY DOPING

👉Kariera sportowca to ciągłe treningi, regeneracja potreningowa i walka z kontuzjami. Dla osób aktywnych fizycznie liczy się ich optymalna kondycja na co dzień.

👉Szybsza regeneracja to głównie zasługa sprawniejszego transportu tlenu i odżywienia komórek dzięki podwyższonemu ciśnieniu tlenu w komorze hiperbarycznej.

👉Dzięki temu kuracja HBOT jest skuteczna w przypadku leczenia kontuzji kości, stłuczenia mięśni, skręcenia stawów, naderwania więzadeł itp. Krążenie krwi w uprzednio zamkniętym naczyniu krwionośnym w miejscu kontuzji zostaje przywrócone, a tlen może przenikać tam, gdzie w normalnej sytuacji nie ma szans się przedostać.

👉Jak twierdzą specjaliści – przy użyciu hiperbarycznej komory tlenowej, wyleczenie skręconej kostki może zająć 4 dni zamiast 8, a stłuczonego uda w ciągu tygodnia zamiast 3 tygodni. Szkockie badania przeprowadzone na piłkarzach dowodzą, że po zastosowaniu HBOT, czas potrzebny do odzyskania pełnej sprawności fizycznej po dużym wysiłku, obciążeniu i urazach organizmu, skrócił się o 70%.

👉Tlenoterapia hiperbaryczna to także doskonały środek na zredukowanie bólu i obrzęków, a także powstrzymanie rozwoju bakterii w miejscach urazu. Dzięki niej, w wyniku zredukowania czasu trwania dolegliwości, zmniejszenia stanów zapalnych oraz przyspieszenia procesów rehabilitacji i rekonwalescencji, sportowcy mogą znacznie obniżyć koszty swojego leczenia.

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

TLENOTERAPIA A CHOROBY SERCA

💪Korzystne efekty leczenia pacjentów metodą hiperbarycznej terapii tlenowej w chorobach serca i układu krążenia znane są od dawna. 💪Tlen podawany w komorze hiperbarycznej poprawia tolerancję

TLENOTERAPIA A ZANIECZYSZCZENIE SMOGIEM

👉O ile smog działa niekorzystnie na cały organizm, a szczególnie na układ oddechowy; o tyle hiperbaria działa korzystnie na cały ustrój, ze szczególnym naciskiem na