TLENOTERAPIA KONTRA BORELIOZA

👉W przypadku zakażenia boreliozą obok antybiotykoterapii warto wdrożyć terapię hiperbarii tlenowej (HBOT) ponieważ każda sesja tlenoterapii hiperbarycznej przynosi wsparcie dla działania antybiotyku. Co najważniejsze, przynosi ulgę w objawach choroby i w boleściach, dodaje sił i wzmacnia odporność, która musi być po wielokroć wspierana.

👉Borrelia nie jest tlenolubną bakterią i prężne regularne dostarczanie tlenu w terapii HBOT pozwoli na wybicie licznych jej krętek. Tlenoterapia hiperbaryczna zaopatruje tkanki w tlen, które są permanentnie niedotlenione w warunkach normalnego ciśnienia, w związku z tym bytujące w tych tkankach krętki borreli po prostu umierają.

👉Aby skutecznie zaburzyć cykl rozwojowy borrelii ważne jest, aby jak najczęściej w danej serii brać udział w sesji tlenoterapii hiperbarycznej.

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK DZIAŁA TLENOTERAPIA PRZY AUTYZMIE?

Dzięki terapii HBOT u osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) następuje widoczna poprawa: • koncentracji • zdolności poznawczych • kontaktu wzrokowego (zdolność do

DOTLENIANIE PRZY ZGORZELI GAZOWEJ

👉Zgorzel gazowa jest to zakażenie wywołane przez bakterię Clostridium perfringens, która rośnie i rozwija się bardzo szybko w środowisku ubogim w tlen. Zwykle infekcji tej