TLENOTERAPIA A ZANIECZYSZCZENIE SMOGIEM

👉O ile smog działa niekorzystnie na cały organizm, a szczególnie na układ oddechowy; o tyle hiperbaria działa korzystnie na cały ustrój, ze szczególnym naciskiem na układ oddechowy.

👉 Temat ten jest dla nas o tyle ważny, bo Śląsk słynie z dużego zanieczyszczenia powietrza.

👉Właśnie dlatego stanowi doskonały sposób na to, by uchronić się przed negatywnym skutkiem wdychania pyłu zawieszonego, czyli właśnie smogu. Terapia tlenowa poprawia wydolność całego organizmu i wspiera naturalne procesy prowadzące do usuwania toksyn z ustroju.

👉Dotlenia komórki i poszczególne narządy usprawniając ich pracę. Tlen stanowi pożywienie dla tkanek w całym ciele, a te lepiej odżywione, będą w stanie sprawniej pracować i spełniać swoje role. Tlenoterapia hiperbaryczna może posłużyć jako środek profilaktyczny, ale też jako element terapii niwelującej szkody, które smog już zdążył poczynić.

👉Wspiera leczenie stanów zapalnych i wzmaga działanie komórek macierzystych, a to z kolei sprzyja regeneracji komórek.

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK DZIAŁA TLENOTERAPIA PRZY AUTYZMIE?

Dzięki terapii HBOT u osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) następuje widoczna poprawa: • koncentracji • zdolności poznawczych • kontaktu wzrokowego (zdolność do

DOTLENIANIE PRZY ZGORZELI GAZOWEJ

👉Zgorzel gazowa jest to zakażenie wywołane przez bakterię Clostridium perfringens, która rośnie i rozwija się bardzo szybko w środowisku ubogim w tlen. Zwykle infekcji tej