TLENOTERAPIA A ANEMIA

👌Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach choruje na anemię. O anemii mówi się w przypadku obniżenia poziomu hemoglobiny poniżej pewnego poziomu.

👌Osoba cierpiąca na tę chorobę jest senna, osłabiona, rozdrażniona, nie może się na niczym skupić. Skóra jest blada, przesuszona, włosy stają się łamliwe i wypadają.

👌Nie można bagatelizować tych objawów, gdyż nieleczona anemia może być groźna dla naszego organizmu, a w szczególności dla takich narządów jak serce i mózg.

👌Oprócz standardowego leczenia bardzo pomocna okazuje się tlenoterapia hiperbaryczna, która umożliwia odpowiednie dotlenienie komórek, które nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu.

👌Już po pierwszym zabiegu odczuwa się pozytywne efekty. Do zobaczenia!

📌 Bytom, ul. Dworcowa 1, I piętro, gabinet nr 6📞 Telefon: 515 815 514💻 Nasza strona internetowa:https://tlenoterapiabytom.pl#gabinettlenoterapii #tlenoterapiabytom#oxygentherapy #oxygenhiperbarictherapy#tlenoterapiaborelioza #tlenoterapia #Bytom#dotleniamyBytom#dotleniamyśląsk #badamsięregularnie #azs#matadoakupresury #anemia #hemoglobina #dotleniamsię

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZEJ KOMORZE?

-Wchodzisz do komory hiperbarycznej na 80 minut. -Możesz zabrać z sobą książkę lub posłuchać u nas muzyki dla relaksu. – W komorze nie jest ciemno-

CHOROBA DEKOMPRESYJNA

👉Jeśli nurkowanie jest Twoją pasją, z pewnością słyszałeś o chorobie dekompresyjnej. 👉Jest to zespół objawów dotykających osobę wystawioną na zbyt szybko zmniejszające się ciśnienie zewnętrzne.