SPOSÓB NA ODMŁODZENIE

😍Na pewno nie raz zastanawiałeś się, w jaki sposób odjąć sobie lat… Nie potrzebne są Ci tony wzmacniających tabletek, kremów czy super diet. Nasza bytomska komora hiperbaryczna pomoże Ci w odzyskaniu sił witalnych i sprawi, że znów będziesz wyglądał i czuł się młodo.

😍Dzięki ciśnieniu wyższemu niż atmosferyczne tlen fizjologiczny jest pozbawiony barier w przenikaniu przez tkanki. Dzięki temu może trafić do miejsc, gdzie normalnie nie ma na to warunków, np. do źle ukrwionych komórek. Przy okazji tlenoterapia stymuluje wzrost multipotencjalnych komórek macierzystych, co oznacza, że po prostu naprawia nasze ciało, stając się przyjemnym i relaksującym sposobem na długowieczność.

😍Zwiększone ciśnienie ma również wpływ na gromadzenie się tlenu w organizmie. Szybciej przenika do płynów i pozostaje tam w zwiększonym stężeniu. Ma to miejsce m.in. w czerwonych krwinkach, osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym. To wszystko wpływa na lepsze krążenie krwi, a to z kolei znacznie opóźnia procesy starzenia się organizmu.

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

TLENOTERAPIA A CHOROBY SERCA

💪Korzystne efekty leczenia pacjentów metodą hiperbarycznej terapii tlenowej w chorobach serca i układu krążenia znane są od dawna. 💪Tlen podawany w komorze hiperbarycznej poprawia tolerancję

TLENOTERAPIA A ZANIECZYSZCZENIE SMOGIEM

👉O ile smog działa niekorzystnie na cały organizm, a szczególnie na układ oddechowy; o tyle hiperbaria działa korzystnie na cały ustrój, ze szczególnym naciskiem na