Oparzenia? Tlenoterapia !

👉 Tlenoterapia hiperbaryczna w leczeniu oparzeń jest niezwykle skuteczna. W szpitalach wyposażonych w twarde komory hiperbaryczne korzystają ciężko poparzeni pacjenci.

👉 Dostęp do leczenia w komorach jest bardzo ograniczony, natomiast korzyści jakie można odnieść podczas sesji w kapsule są ogromne.

👉 Naukowcy wielokrotnie przeprowadzali szereg badań, aby wykazać wpływ tlenoterapii w oparzeniach skóry.

👉 W 2018 roku w Tajwanie naukowcy analizowali próg bólu u osób ciężko poparzonych: próba badana pacjentów korzystała regularnie z komory, próba kontrolna – nie.

👉 Wyniki udowodniły, że osoby poparzone, po sesjach w komorze mają lepsze samopoczucie i zmniejszyły się u nich dolegliwości bólowe.

👉 Tajwańska placówka wykorzystuje komorę hiperbaryczną jako wsparcie leczenia oparzeń.

👉 Równie ciekawe badanie przeprowadził:” Institut für Qualität und Wirtschaftlichkeit im Gesundheitswesen” . Składało się ono z kilku badań kontrolowanych, a wyniki które otrzymali to : skrócenie czasu hospitalizacji w jednym z kilku badań; unikanie interwencji chirurgicznych; mniejsza liczba wystąpienia posoczniy i skrócenie się czasu gojenia rany do połowy.

👉 Wyniki są naprawdę obiecujące – a tlenoterapia jako metoda naturalna, bezinwazyjna będzie świetnym wsparciem w leczeniu oparzeń i wszelkich ran.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania:
📍 Bytom, ul. Dworcowa 1 (I piętro, gabinet nr 6)
📞 Telefon: 515 815 514
💻 Nasza strona internetowa: https://tlenoterapiabytom.pl/
Do zobaczenia ! 😍

#oparzenia#rany#tlenoterapia#bytom#rudaslaska#radzionkow#chorzow#piekaryslaskie#radzionkow#rana#poparzenie#solarium#udarsloneczny#slonce

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK DZIAŁA TLENOTERAPIA PRZY AUTYZMIE?

Dzięki terapii HBOT u osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) następuje widoczna poprawa: • koncentracji • zdolności poznawczych • kontaktu wzrokowego (zdolność do

DOTLENIANIE PRZY ZGORZELI GAZOWEJ

👉Zgorzel gazowa jest to zakażenie wywołane przez bakterię Clostridium perfringens, która rośnie i rozwija się bardzo szybko w środowisku ubogim w tlen. Zwykle infekcji tej