Tlenowa pielęgnacja! GLOBAL OXYGEN

👉 Poszerzyliśmy ofertę naszego gabinetu także o kosmetyki tlenowe. Jesteśmy partnerem w sprzedaży linii Global Oxygen.

💬 Czy kosmetyki tlenowe Global Oxygen naprawdę dostarczają tlen do skóry?

🗯 Tak! Po zastosowaniu naszych kosmetyków zawartość tlenu w głębokich warstwach skóry zwiększa się o 10-50%. Taka różnica w wynikach jest skutkiem pewnej właściwości skóry — pobiera ona tylko niezbędną ilość tlenu. Czym gorszy stan skóry, tym więcej tlenu potrzebuje.

⌛ Pomiaru dokonano w Pierwszej Akademii Medycznej im. Sieczenowa przy pomocy specjalistycznej aparatury wyposażonej w elektrody Clarka, które pozwalają określić miejscowe stężenie tlenu w skórze.

🛒 W sprzedaży mamy pełen pakiet pielęgnacji: kremy i maski do twarzy, krem pod oczy, tlenowy booster, tlenowy balsam, a nawet piankę do oczyszczania skóry twarzy.

🧴 Technologia Never Stop Energy –to trzy unikalne składniki które dostarczają tlen do komórek i pobudzają procesy metaboliczne.

🧴 Kompleks tlenowy Novaftem-O₂® zwiększa ilość tlenu w skórze po kilku minutach od nałożenia i zapewnia jego dostarczanie do głębokich warstw.🧴 Witamina C uszczelnia naczynia krwionośne, a glutation rozjaśnia skórę i zapewnia promienny blask.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i składania rezerwacji:

📌 Bytom, ul. Dworcowa 1, I piętro, gabinet nr 6)

📞 Telefon: 515 815 514

🖥 Nasza strona internetowa sklepu: https://tlenoterapiabytom.pl/sklep/

Do zobaczenia !🥰#bytom#tlenoterapia#kosmetykitlenowe#kosmetkiztlenem#tlenoterapiabytom#gabinethiperbaryczny#globaloxygen#faberlic#faberlicśląsk#tlenoterapiahiperbaryczna

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK DZIAŁA TLENOTERAPIA PRZY AUTYZMIE?

Dzięki terapii HBOT u osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) następuje widoczna poprawa: • koncentracji • zdolności poznawczych • kontaktu wzrokowego (zdolność do

DOTLENIANIE PRZY ZGORZELI GAZOWEJ

👉Zgorzel gazowa jest to zakażenie wywołane przez bakterię Clostridium perfringens, która rośnie i rozwija się bardzo szybko w środowisku ubogim w tlen. Zwykle infekcji tej