Komora hiperbaryczna a wspomaganie leczenia reumatyzmu

-> Ponieważ reumatyzm zawsze idzie w parze ze stanem zapalnym, tlenoterapia jest znakomitym sposobem na łagodzenie objawów tej choroby.

->Nierzadko również regularne korzystanie z tego rozwiązania pozwala na znaczne spowolnienie postępu dolegliwości reumatycznych.

-> Efekty można zauważyć nawet u pacjentów w bardzo zaawansowanym stadium

.->Tlen podawany w komorze hiperbarycznej zmniejsza stan zapalny, dotlenia komórki organizmu, a przez to też przyspiesza regenerację tkanek, co jest istotne przy uszkodzeniach stawów wywołanych chorobami reumatoidalnymi.

->Oczywiście w dużej mierze są one nieodwracalne, ale we wczesnym stadium można znacznie spowolnić ten proces. Jednocześnie pacjenci zauważają zmniejszenie się dolegliwości bólowych, co ostatecznie przekłada się także na ogólnie lepsze samopoczucie.

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI! Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Bytom, ul. Dworcowa 1 telefon: 515 815 514

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZEJ KOMORZE?

-Wchodzisz do komory hiperbarycznej na 80 minut. -Możesz zabrać z sobą książkę lub posłuchać u nas muzyki dla relaksu. – W komorze nie jest ciemno-

CHOROBA DEKOMPRESYJNA

👉Jeśli nurkowanie jest Twoją pasją, z pewnością słyszałeś o chorobie dekompresyjnej. 👉Jest to zespół objawów dotykających osobę wystawioną na zbyt szybko zmniejszające się ciśnienie zewnętrzne.