JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU W NASZEJ KOMORZE?

☺️Przed zabiegiem zaleca się spożyć lekki posiłek, (najlepiej 2 godziny przed), ponieważ w trakcie sesji nie ma możliwości konsumowania. Tlen wzmaga apetyt!

☺️W dniu zabiegu nie powinno się spożywać alkoholu, należy też unikać napojów gazowanych oraz moczopędnych, takich jak kawa czy herbata. ☺️Zaleca się także, aby osoby palące wstrzymały się z paleniem minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zabiegu.

☺️Tuż przed rozpoczęciem zabiegu, pacjent korzysta z toalety(w trakcie sesji nie wolno wychodzić z komory), zdejmuje wszelką biżuterię, wyciąga z kieszeni substancje łatwopalne (np. zapalniczki!) oraz przebiera się w wygodny dla niego strój. ☺️Substancje zawarte w makijażu mogą reagować z tlenem, dlatego też sugerujemy oczyszczenie twarzy przed tlenoterapią.

Do zobaczenia!📌 Bytom, ul. Dworcowa 1, I piętro, gabinet nr 6📞 Telefon: 515 815 514💻 Nasza strona internetowa:https://tlenoterapiabytom.pl#gabinettlenoterapii #tlenoterapiabytom#oxygentherapy #oxygenhiperbarictherapy#tlenoterapiaborelioza #tlenoterapia #Bytom#dotleniamyBytom#dotleniamyśląsk #badamsięregularnie #azs#matadoakupresury #maj #zabieg #12maj

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZEJ KOMORZE?

-Wchodzisz do komory hiperbarycznej na 80 minut. -Możesz zabrać z sobą książkę lub posłuchać u nas muzyki dla relaksu. – W komorze nie jest ciemno-

CHOROBA DEKOMPRESYJNA

👉Jeśli nurkowanie jest Twoją pasją, z pewnością słyszałeś o chorobie dekompresyjnej. 👉Jest to zespół objawów dotykających osobę wystawioną na zbyt szybko zmniejszające się ciśnienie zewnętrzne.