CZY TLENOTERAPIA POMAGA CHORYM NA DEPRESJĘ?

👌Liczne badania dowodzą, że komora hiperbaryczna niesie mnóstwo korzyści dla układu nerwowego.

👌Pozwala zapobiegać niektórym schorzeniom lub zmniejszać dolegliwości i objawy tych przewlekłych. To samo dotyczy depresji.

👌Tlenoterapia pomaga odbudować i zregenerować uszkodzone tkanki. Przeprowadzone na próbie 60 osób z depresją badanie dowiodło, że poprawia ona samopoczucie tak samo, a niekiedy lepiej niż Deanxit.

👌Warto zaznaczyć, że tlenoterapia jest bezpieczniejsza niż niektóre leki. Nie wywołuje też takich skutków ubocznych jak one.

Nie czekaj! Depresja to poważna choroba, którą skutecznie można leczyć!

Do zobaczenia!📌 Bytom, ul. Dworcowa 1, I piętro, gabinet nr 6

📞 Telefon: 515 815 514

💻 Nasza strona internetowa:https://tlenoterapiabytom.pl#gabinettlenoterapii #tlenoterapiabytom#oxygentherapy #oxygenhiperbarictherapy#tlenoterapiaborelioza #tlenoterapia #Bytom#dotleniamyBytom#dotleniamyśląsk #badamsięregularnie #azs#matadoakupresury #maj #opinie #recenzje

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZEJ KOMORZE?

-Wchodzisz do komory hiperbarycznej na 80 minut. -Możesz zabrać z sobą książkę lub posłuchać u nas muzyki dla relaksu. – W komorze nie jest ciemno-

CHOROBA DEKOMPRESYJNA

👉Jeśli nurkowanie jest Twoją pasją, z pewnością słyszałeś o chorobie dekompresyjnej. 👉Jest to zespół objawów dotykających osobę wystawioną na zbyt szybko zmniejszające się ciśnienie zewnętrzne.