Choroby o podłożu psychicznym, a tlenoterapia:

❌ Choroby o choroby o podłożu: depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zespół lęku uogólnionego, ciężkie uzależnienia dotykają nawet 1 na 3 osoby !

❌ Depresja jest najczęstszym zaburzeniem nastroju, szacuje się że w Polsce zmaga się z nią nawet 1,5 mln osób.

❌ Mechanizm działania HBOT (hiperbarii tlenowej) polega na:→ zwiększeniu natlenienia tkanek i krwi (także większym rozpuszczeniu tlenu w osoczu) do poziomu ponad fizjologicznego, a to skutkuje poprawą funkcjonowania neuronów poprzez reaktywację szlaków metabolicznych i neuronalnych.→ mobilizacji komórek macierzystych, wpływając na neuroprzekaźniki i odpowiedź immunologiczną.

❌ Ponadto tlenoterapia zapewnia relaks i odpręża, a komora jest miejscem gdzie można się wyciszyć.Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i składania rezerwacji:

📌Bytom, ul. Dworcowa 1, I piętro, gabinet nr 6

📞Telefon: 515 815 514

🖥 Nasza strona internetowa: https://tlenoterapiabytom.pl

Do zobaczenia !🤩

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZEJ KOMORZE?

-Wchodzisz do komory hiperbarycznej na 80 minut. -Możesz zabrać z sobą książkę lub posłuchać u nas muzyki dla relaksu. – W komorze nie jest ciemno-

CHOROBA DEKOMPRESYJNA

👉Jeśli nurkowanie jest Twoją pasją, z pewnością słyszałeś o chorobie dekompresyjnej. 👉Jest to zespół objawów dotykających osobę wystawioną na zbyt szybko zmniejszające się ciśnienie zewnętrzne.