Choroby o podłożu psychicznym, a tlenoterapia:

❌ Choroby o choroby o podłożu: depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zespół lęku uogólnionego, ciężkie uzależnienia dotykają nawet 1 na 3 osoby !

❌ Depresja jest najczęstszym zaburzeniem nastroju, szacuje się że w Polsce zmaga się z nią nawet 1,5 mln osób.

❌ Mechanizm działania HBOT (hiperbarii tlenowej) polega na:→ zwiększeniu natlenienia tkanek i krwi (także większym rozpuszczeniu tlenu w osoczu) do poziomu ponad fizjologicznego, a to skutkuje poprawą funkcjonowania neuronów poprzez reaktywację szlaków metabolicznych i neuronalnych.→ mobilizacji komórek macierzystych, wpływając na neuroprzekaźniki i odpowiedź immunologiczną.

❌ Ponadto tlenoterapia zapewnia relaks i odpręża, a komora jest miejscem gdzie można się wyciszyć.Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i składania rezerwacji:

📌Bytom, ul. Dworcowa 1, I piętro, gabinet nr 6

📞Telefon: 515 815 514

🖥 Nasza strona internetowa: https://tlenoterapiabytom.pl

Do zobaczenia !🤩

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK DZIAŁA TLENOTERAPIA PRZY AUTYZMIE?

Dzięki terapii HBOT u osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD) następuje widoczna poprawa: • koncentracji • zdolności poznawczych • kontaktu wzrokowego (zdolność do

DOTLENIANIE PRZY ZGORZELI GAZOWEJ

👉Zgorzel gazowa jest to zakażenie wywołane przez bakterię Clostridium perfringens, która rośnie i rozwija się bardzo szybko w środowisku ubogim w tlen. Zwykle infekcji tej