7 CZERWIEC- MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SEKSU

❤️Problemy z erekcją są jedną z najczęstszych przyczyn braku zadowolenia z życia erotycznego. Do tej dolegliwości może dochodzić z powodu zbyt słabego ukrwienia i dotlenienia prącia.

❤️Penis jest złożony z ciał jamistych i ciała gąbczastego. Poziom jego usztywnienia jest uzależniony od wypełnienia ich zatok. Proces ten zachodzi na skutek pobudzenia układu nerwowego.

❤️Tlen w podwyższonym ciśnieniu łatwiej gromadzi się w krwinkach czerwonych. Zbiera się również w osoczu, limfie, a nawet w płynie mózgowo-rdzeniowym.

❤️Dzięki temu procesowi usprawnia się krążenie krwi oraz jej transport do tkanek- w tym do narządów rozrodczych mężczyzny.

❤️Lepsze ukrwienie i dotlenienie wszystkich organów (w tym narządów rozrodczych) wpływa na zwiększenie libido u kobiet. Ma to istotny wpływ na ogólny wzrost satysfakcji z życia erotycznego.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH ZABIEGÓW!!!

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Bytom, ul. Dworcowa 1

telefon: 515 815 514

Udostępnij ten post

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Pozostałe Artykuły

JAK WYGLĄDA ZABIEG W NASZEJ KOMORZE?

-Wchodzisz do komory hiperbarycznej na 80 minut. -Możesz zabrać z sobą książkę lub posłuchać u nas muzyki dla relaksu. – W komorze nie jest ciemno-

CHOROBA DEKOMPRESYJNA

👉Jeśli nurkowanie jest Twoją pasją, z pewnością słyszałeś o chorobie dekompresyjnej. 👉Jest to zespół objawów dotykających osobę wystawioną na zbyt szybko zmniejszające się ciśnienie zewnętrzne.